fbpx

Opróżnianie mieszkań // krzaki, gruz

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy całą gamę usług, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie

Opróżnianie mieszkań i piwnic

Dziedzicząc dom lub mieszkanie z nieaktualną kolekcją meblową, zżółkłymi firanami i starym telewizorem pragniemy pozbyć się całej jego zwartości. Opróżniając całe mieszkanie wyręczymy Państwa rozkładając meble na drobne części, tak aby zajmowały jak najmniej miejsca na naszych okratowanych wywrotkach. Prace związane z wynoszeniem rupieci oraz rozładunkiem, czy rozkręceniem ich nigdy nie są dodatkowo płatne. Całkowity koszt usługi jest zależny od ilości metrów sześciennych odpadów, które od Państwa odbieramy

Odbiór i wywóz:

– gruzu wraz z własnoręcznym załadunkiem (znoszenie z pięter, załadunek do wiader, taczek). Jest to niezwykle ciekawa pozycja dla osób ceniących sobie wygodę i czas, ponieważ klient prywatny oszczędzi sporo energii, a firma budowlana zyska czas, który może wykorzystać na późniejsze lepiej opłacalne etapy budowy.
– odpadów zielonych, oczyścimy Twój ogród z krzaków, gałęzi, liści i trawy.

Rozbiórka pieców kaflowych

Wspierając walkę o czyste powietrze dla nas i naszych dzieci przyłączyliśmy się do projektu KAWKA polegającego na likwidacji ogrzewania węglowego i w związku z tym oferujemy Państwu kompleksową rozbiórkę pieców kaflowych wraz z zamurowaniem przewodu kominowego, wykuciem podstawy oraz zabezpieczeniem ścian w trakcie prowadzonych prac.