fbpx

Demontaż mieszkaniowy

Wrocław

Szykujesz remont? Zadzwoń do Panda Wywózki! Oferujemy kompleksowy demontaż mieszkaniowy wykonany przez specjalistów od rozbiórek. Wyślij zapytanie w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Czy wiesz, że z firmą Panda Wywózki możesz diametralnie przyspieszyć swój remont? Wystarczy, że zamiast samodzielnego opróżniania mieszkania, usuwania mebli i utylizacji odpadów skorzystasz z naszej usługi na demontaż mieszkaniowy. Jako eksperci od wywożenia różnego typu gabarytów, przedstawiamy ofertę kompleksowego przygotowania mieszkania do generalnego remontu. Martwisz się, jak poradzić sobie ze ścianami działowymi czy panelami, które zdały się przylgnąć do podłogi? Zamiast dalej dwoić się i troić, skontaktuj się z nami – nasza ekipa przejmie obowiązki związane z demontażem, działając przy tym szybko i skutecznie. Przygotowania do remontu mogą być znacznie trudniejsze niż sama odnowa mieszkania, dlatego też warto powierzyć ją zaufanym specjalistom. Zespół Panda Wywózki składa się z doświadczonych osób, które mają za dobą niejeden demontaż mieszkaniowy. Podejmujemy się nawet pozornie trudnych wyzwań, opierając swoje działania na wiedzy oraz doświadczeniu w branży. Warto nam zaufać!

Jak wygląda demontaż mieszkaniowy z firmą Panda Wywózki?

Zanim przystąpimy do działania, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu o metraż do demontażu, a także ilość prac jaką musimy wykonać by doprowadzić mieszkanie do stanu, który będzie satysfakcjonujący. Plan prac konstruowany jest tuż po oględzinach, dzięki czemu każdy Klient wie, za co płaci – gramy w otwarte karty, stawiając na sprawną komunikację i efektywność własnych działań. W skład naszej oferty wchodzi między innymi:

  • wywóz i utylizacja starych mebli;
  • opróżnianie mieszkań;
  • wyburzanie ścian;
  • skuwanie tynków;
  • kucie betonu;
  • rozbiórka pieca kaflowego;
  • demontaż grzejników.
demontaż mieszkaniowy Wrocław

Wszystkie odpady powstałe podczas usługi jaką stanowi demontaż mieszkaniowy są przez nas bezpiecznie utylizowane. Oprócz tego, nasi specjaliści są zawsze dostępni, jeżeli chodzi o konsultacje i porady – niezależnie od etapu prac. Nasi Klienci mogą na nas liczyć nawet w najbardziej podbramkowych sytuacjach! Już dziś skontaktuj się z nami po więcej informacji.


Szykuje Ci się remont?

Zadzwoń po Panda Wywózki! Oferujemy kompleksowy demontaż mieszkaniowy.

786 263 263

Nie w Panda Wywózki. U nas cena usługi ustalana jest indywidualnie, a przy tym zależy od wielu czynników jak metraż mieszkania, ilość prac oraz poziom skomplikowania niektórych zadań. Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz do nas wiadomość, gdzie dokładnie opiszesz swój problem – my zajmiemy się resztą.

Demontaż mieszkaniowy z Panda Wywózki jest szybszy oraz skuteczniejszy. Doświadczenie w branży pozwala nam wykonywać prace w dynamicznym tempie, z dbałością o szczegóły. Podejmujemy się także demontażu mieszkaniowego w miejscach szczególnie zaniedbanych – nie oceniamy, traktując każde zlecenie jako ciekawe wyzwanie!

Tak, przyjmujemy również zlecenia dotyczące przygotowania do remontu wybranych pomieszczeń, takich jak kuchnia, salon czy łazienka.

Potrzebujesz wykonać demontaż mieszkania przed remontem?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń