fbpx

Demontaż podłóg / paneli / parkietu

Wrocław

Kompleksowy demontaż podłóg różnego rodzaju oferuje firma Panda Wywózki. Gwarantujemy indywidualną wycenę oraz podejście do Klienta. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Demontaż podłóg nierzadko jest zabiegiem koniecznym, zwłaszcza w obliczu nadchodzącego remontu. Teraz nie musisz jednak dokonywać go samodzielnie! Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz do firmy Panda Wywózki, a specjaliści wykonają demontaż podłóg za Ciebie. Często zdarza się, że po kilkunastu bądź kilkudziesięciu latach użytkowania, posadzka wręcz prosi o wymianę i zerwanie. W tym celu warto skontaktować się ze specjalistami. W Panda Wywózki podejmujemy się zadań takich jak demontaż paneli podłogowych, winylowych, drewnianej podłogi czy parkietu w naprawdę atrakcyjnej cenie. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że demontaż paneli winylowych i innych typów podłóg to dla nas pestka. Pomożemy Ci zupełnie odnowić mieszkanie, przygotowując dla Ciebie podłoże pod ponowne położenie na niej paneli! Rozpocznij zmiany już dziś, powierzając demontaż podłóg specjalistom!

Profesjonalny demontaż paneli podłogowych z Panda Wywózki

Świadczymy wysokiej jakości usługi, oferując demontaż parkietu i innych typów podłoża, takich jak drewno, panele podłogowe czy panele winylowe. Znajomość specyfiki poszczególnych materiałów oraz metod ich usuwania sprawia, że zlecenia wykonujemy dynamicznie, zawsze starając się dotrzymać ustalonego z Klientem terminu. Po każdej pracy zajmujemy się również utylizacją zerwanych paneli, pozostawiając osobie zamawiającej usługę wyłącznie starannie przygotowane podłoże pod dalsze prace, nie zaś dodatkowe odpady do usunięcia. Z Panda Wywózki nie musisz martwić się o zalegające w pomieszczeniu odpady. Dysponujemy narzędziami oraz maszynami, które znacznie przyspieszają proces demontażu, a przy tym pozostawiają podłogę nietkniętą, gotową do pokrycia nowymi panelami. Skrócimy czas potrzebny na przygotowanie podłoża pod nową podłogę o ponad kilkanaście procent! Nie czekaj więc ani chwili dłużej – zadzwoń lub napisz by porozmawiać o indywidualnej wycenie.

zrywanie podłogi Wrocław


Demontaż paneli podłogowych w Panda Wywózki: szybko, skutecznie i profesjonalnie. Zamów już dziś, a porozmawiamy na temat najbliższego wolnego terminu prac.

786 263 263

Specjaliści posiadają wiedzę na temat tego, jak usunąć parkiet zachowując integralność podłoża, skrócić realizację pracy, a także mają możliwość utylizacji materiałów. W Panda Wywózki dokonujemy również oceny stanu podłoża, a przy tym znamy techniki minimalizacji ryzyka uszkodzeń podczas prac demontażowych. Można nam zaufać – przez nasze czyny przemawia doświadczenie.

Demontaż paneli warto rozważyć wtedy, gdy podłoga została zniszczona, przygotowujesz nieruchomość do sprzedaży bądź wynajmu lub dotychczasowe pokrycie już ci się znudziło, a teraz szukasz czegoś zupełnie nowego.

W Panda Wywózki jest taka możliwość. Po zdemontowaniu paneli jesteśmy w stanie bezpiecznie je zutylizować. Wybór należy do Klienta.

Potrzebujesz wykonać demontaż podłogi?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń