fbpx

Rozbiórka szklarni

Wrocław

Firma Panda Wywózki przeprowadza kompleksowe rozbiórki szklarni na terenie miasta Wrocław i jego okolic. Umów się na indywidualną wycenę!

Szklarnia ogrodowa to budowla, która pozwala na uprawę roślin we własnym ogrodzie, zapewniając im wręcz idealne warunki do wzrostu. Istnieją jednak sytuacje, w których właściciele szklarni decydują się na usunięcie jej z powierzchni ogrodu. Stoisz przed wyzwaniem, jakie stanowi pozbycie się szklarni ogrodowej? Firma Panda Wywózki oferuje usługi profesjonalnej rozbiórki szklarni różnego typu na terenie Wrocławia i jego okolic. Realizujemy nasze zadania za pomocą własnych narzędzi oraz elektronarzędzi, dysponując wiedzą oraz doświadczeniem pozwalającym na szybkie i skuteczne rozebranie szklarni. Niezależnie od tego, jakie wymiary ma Twoja szklarnia, chętnie podejmiemy się jej rozbiórki. W Panda Wywózki cena jest ustalana indywidualnie, na podstawie szeregu czynników takich jak rozmiar konstrukcji, materiały z jakich jest ona zbudowana, a także złożoności samego procesu rozbiórki. Jedno jest pewne: koszt rozbiórki jest zawsze atrakcyjny!

W Panda wywózki oferujemy sprawną rozbiórkę każdej szklarni!

Wiemy, jak wiele kłopotów może sprawdzić rozbiórka szklarni osobie bez większego doświadczenia – zwłaszcza, gdy konstrukcja wykonana jest z metalu oraz szkła. Zamiast działać na własną rękę, zadzwoń lub napisz do firmy Panda Wywózki. Za każdą rozbiórka szklarni stoi szczegółowo przygotowany plan, przeszkoleni w zakresie BHP pracownicy, a także dedykowany sprzęt. Rozbierzemy szklarnię, usuniemy potencjalnie niebezpieczne elementy, a w razie potrzeby wywieziemy odpady porozbiórkowe prosto na legalne wysypisko. Nasi Klienci mogą liczyć na sprawny kontakt i doradztwo ze strony naszego zespołu. Działamy zgodnie z ustalonym i zaakceptowanym planem, dbając przy tym o to, by szklarnia została usunięta szybko, bezpiecznie i bez ewentualnych szkód dla środowiska. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

rozbiórki szklarni Wrocław


Panda Wywózki – Twój pomocnik podczas rozbiórki szklarni. Umów termin i raz na zawsze pozbądź się konstrukcji ze swojego ogrodu.

786 263 263

W momencie, gdy konstrukcja jest mocno zniszczona lub nie spełnia swojego przeznaczenia, warto zdecydować się na krok jakim jest rozbiórka szklarni. Należy przy tym pamiętać, by proces ten został wykonany przez specjalistów – na przykład tych z Panda Wywózki.

Nie. Rozbiórka szklarni nie wymaga uzyskania pozwolenia w momencie gdy powierzchnia obiektu nie przekracza 35 metrów kwadratowych.

Typ odpadów zależy przede wszystkim od tego, z czego zbudowana była szklarnia. Może być to standardowe szkło, płyty poliwęglanowe, a także metalowe lub drewniane szkielety. Opcji jest naprawdę wiele – w Panda Wywózki jesteśmy w stanie bezpiecznie zutylizować je wszystkie.

Potrzebujesz wykonać rozbiórkę szklarni w ogrodzie?

Wyślij zapytanie lub zadzwoń